Lékařská technika

Lékařská technika

Společnost Roviko s. r. o., se sídlem v Brně byla založena v roce 2006. V oblasti zdravotnické techniky se specializujeme na oblast diagnostických přístrojů pro kardiologii ve spolupráci s předním českým výrobcem firmou SEIVA, s. r. o. Pro tuto firmu zajišťujeme servis a prodej po celé Moravě.

SEIVA, s. r. o., je nejrozšířenější výrobce a dodavatel moderních a vysoce spolehlivých EKG přístrojů na českém a slovenském trhu a její výrobky slouží stovkám zákazníků. Výrobky SEIVA jsou certifikovány dle náročných evropských norem kvality. Zárukou vysoké kvality výrobků SEIVA je systém jakosti podle EN ISO 9001:2001 a EN ISO 13485:2003 a jsou certifikovány značkou CE 1014.

Naším zákazníkem je náročný tuzemský a zahraniční zdravotnický personál, který požaduje kvalitní a spolehlivé přístroje s příjemnou a jednoduchou uživatelskou obsluhou, komplexními výstupy a kvalitním servisem.

Dodáváme i přístroje od jiných výrobců (Hadeco, Synapsys), příslušenství a spotřební materiál. Přístroje Hadeco jsou vhodné pro VYŠETŘENÍ RIZIKA SYNDROMU DIABETICKÉ NOHY 13024, pomocí fotopletysmografické metody. Fotopletysmografickým senzorem lze změřit i prstové tlaky, vypočítat index palec – paže, tepenné postižení signalizuje hodnota indexu menší než 0,75, a z tvaru pulzové křivky je možné posoudit tíži tepenného postižení a rezervu kolaterálního oběhu). Pomůže také v odhadu prognózy pro zhojení ulcerace.

Základní položky nejdete v našem e-shopu, pro ostatní nás kontaktujte. Jsme schopni zajistit komplexní dodávky jakéhokoliv lékařského vybavení a zajistit veškeré servisní služby. Máme zkušenosti s kompletními dodávkami ordinací či specializovaných pracovišť.